Kurumsal

HAKKIMIZDA

1986 yılında, mobilya sektöründe perakendeci olarak ticari hayatına başlayan firmamız, kurulduğu günden bu yana ilkeli, kaliteli ve yenilikçi bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Doksanlı yılların başında şu an bulunduğu mobilya sektöründe toptancı sıfatı ile ülkemizin önemli firmaların ve markaların bölge dağıtıcılığını yapmaya başlamıştır.

Geçen yıllar içerisinde kazanmayı ve kazandırmayı ilke edinen firmamız kar marjı yüksek, satış sirkülasyonu fazla olan ürün grupları ile perakendeci müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2009 yılının ilk çeyreğinde yönetim kurulumuz tarafından alınan yatırım projelerimiz kapsamında pazar işleyişini, dağıtım ve pazarlama ağımızı da dikkate alarak mevcut potansiyelimizi üretim konusunda odakladık. Yıllardır içerisinde bulunduğumuz, tecrübe ve deneyim sahibi olduğumuz mobilya sektöründe kendi markamıza ait ürünler üretmek üzere gerekli plan ve programlarımı oluşturup ilgili yatırımlar ile üretim hayatımıza bir adım atmış olduk.

Uzun süreli deneyim ve bu deneyimin kazandırdığı usta beceri potansiyelimiz ile 10.000 metrekare alan içerisinde son teknoloji üretim hattı ve yaşam tarzınıza uyan tasarımlarımız ile geniş bir yelpazede üretim faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Mevcut farklılıklarımızın birleşimi ürünlerimizi kısa sürede pazarın üst segmentlerine taşımıştır.

Üretim hattımız bugün itibariyle oldukça yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Ürünlerimiz sorunsuz bir şekilde bayilerimize ve onların aracılığıyla tüketicilere ulaşmaktadır.

25 yıllık ticari yaşamımızda bizden desteğini ve güvenini esirgemeyen tüm dost ve müşterilerimize TEŞEKKÜRÜ borç biliriz.

GEÇMİŞTEN BUGÜNE SARUS MOBİLYA…

Mobilya Tasarımında Asya Kültürü Filizleniyor

Güneş doğudan yükselir, mobilya endüstrisi batıdan. Tasarımlar yıllardır Avrupalı mobilyacıların ellerinde hayat buluyor ve dalga dalga dünyaya yayılıyor. Asya’nın zengin ülkeleri ise Batılı tasarımcıların en gözde müşterileriydi. Fakat son yıllarda Asya ülkeleri kendi tasarım zenginliğini keşfetmeye başladı. Asya artık sadece ürünlerin pazarı olmaktan sıyrılıyor.

Asyalı tasarımcıların Asya’nın zengin kumaşlarını, nadide desenlerini, işlemelerini tasarımlara yansıtmasıyla Asya’da yepyeni bir mobilya tasarım kültürü filizlenmeye başladı.

Bu ürünü sepete eklediniz: